Vydávate sa? Využite naše služby
 
 
 

Blog » V strede slnečného kúpeľa

V strede slnečného kúpeľa

02.08.2019 / Komentárov: 0

Nevzdávajte to!

Až 60% žien podľahne čaru slniečka a porušia svoje predsavzatia, ktoré si dali v boji za ochranu pokožky. Z pohodlnosti, menšej vytrvalosti… Ako bojujeme my s mojimi klientkami a kozmetikou Mary Kay za krásnu pleť bez nerovnomernej pigmentácie, vám chcem priblížiť.

Čo vieme

Slnečné lúče sú likvidátorom krásnej pleti. Chránime sa kvalitnými prípravkami, každodennou starostlivosťou, šiltovkami, klobúčikmi, okuliarmi, slnečníkmi. Stále! Aj keď je pod mrakom . Aj keď máte 20 rokov. To, že si pleť všetko pamätá sa môžete spýtať maminy, alebo v lepšom prípade, maminy dohliadnite na to

Čo pripomínam

Ráno:

kvalitné čistenie ( voda, tonikum nestačí, spoľahnite sa na komplexné čistenie – krém, mliečko, alebo gél v kombinácii s tonikom, alebo moje osvedčené čistenie TimeWise z Mary Kay)

sérum SPF 25 ochráni vaše kolagénové a elastínové vlákna, ktoré sa nachádzajú v tej vrstve pokožky, kam krémové zloženie prípravkov nie je schopné preniknúť. Zabezpečí rovnomernú tvorbu hnedého kožného farbiva – melanínu. Výsledkom je, že sa pokožka opáli, ale nespáli, nepoškodí a nebude bolieť pri stretnutí so slniečkom.

hydratácia – kvalitný hydratačný krém ne leto, podľa typu pokožky. Nepodceňovať

ani pri zmiešanej a mastnej pleti! V prípade, že nepoužívate sérum s ochranným faktorom, hydratačný krém by mal mať minimálne SPF 15.

Make-up – áno, aj v lete! Táto posledná bodka vám zabezpečí nielen rovnomerný odtieň na pleti a zakrytie nedostatkov, ale chráni! Pred voľnými radikálmi, ktoré dokážu bez neho preniknúť do pleti a poškodiť kolagény a elastíny. Vynikajúcou alternatívou skvelého make-upu Mary Kay na leto je minerálny púder make-up, vhodný pre zmiešaný až mastný typ pleti. Bez nich ani na krok!

V prípade, keď neriešite ešte prevenciu vrások a nepodceňujete ochranu je Hydratačný tónovací krém SPF 20, ktorý hydratuje, chráni a farebne zladí pleť.

Večer:

kvalitné čistenie

nočné sérum, podporuje prirodzenú regeneráciu kolagénových a elastínových vláken prísunom aktívnych látok a podporuje tvorbu nových. Prirodzeným dôsledkom je menej vrások, vyrovnávanie farebných nerovností na pokožke a zlepšenie pružnosti.

Kvalitný hydratačný krém

Váš bonus pre pokožku

Vitamín C – je najdôležitejším vitamínom a antioxidantom pre tvorbu nového kolagénu a regeneráciu poškodených kolagénových vláken. Veľmi účinne pôsobí na pokožku už poškodenú slnečným žiarením, bojuje proti tvorbe voľných radikálov. Nedostatok spôsobuje poškodenie kolagénových vláken a zlé hojenie v prípade poškodenej pokožky. Doprajte si kúru z čistého vitamínu C, z výťažkov rastlín, ktoré obsahujú najväčšie množstvo vitamínu C – Regeneračné sérum +C, nič lepšie pokožke nemôžete dať.

– Rozjasňujúce sérum – rozžiari pokožku a výrazne zníži viditeľnosť pigmentových škvŕn pieh a iných známok poškodenia pleti slnečným žiarením.

Dôležitá je trpezlivosť

Niekedy máme tendenciu riešiť veci na poslednú chvíľu – v tomto prípade, keď to už veľmi vidieť Očakávame rýchle a radikálne riešenie. Tak, ako dlho sme si nerovnomernú pigmentáciu „pestovali“, či už nedostatočnou ochranou, alebo hormonálnu liečbou, tak treba mať trpezlivosť aj s postupným ústupom. Čokoľvek je rýchle, alebo lacné, je v tomto prípade krátkodobé a sklame vás. Akékoľvek radikálnejšie riešenia sa počas týchto slnečných dní neodporúčajú. Dohodnime sa, že do polovice septembra budete robiť všetko hore uvedené – pokiaľ niečo nebolo jasné, alebo potrebujete konzultáciu, ozvite sa mi.

Potom vytiahneme účinné zbrane , ktoré nesľubujú zázrak, ale spoločne nimi naučíme pleť prirodzene a účinne sa regenerovať, aby ste o rok o pigmentových škvrnách a nerovnomernej farebnosti vedeli len vy. Vaša Marika

Komentáre

Pridať komentár

*
* nebude zobrazený
* - Povinný údaj