Vydávate sa? Využite naše služby
 
 
 

Príležitosť

Nachádzate sa v období, keď máte svoju prácu, ktorá Vás baví, alebo premýšľate nad zmenou, či Vás láka byť finančne nezávislou?

Chcete si nájsť nové kamarátky, nové hobby, vybudovať si „plán B“, mať viac času na partnera a svoje deti, alebo jednoducho naučiť sa starať o svoju pleť, líčiť sa a nakupovať si kvalitnú kozmetiku za výhodné ceny?

Ponúkam Vám príležitosť, ktorú môžete využiť bez ohľadu na to, kde práve pracujete, aké máte vzdelanie. Záleží len na Vás, pre ktorú z možností sa rozhodnete a do akej miery ju využijete.

Ide o začiatok Vášho vlastného podnikania, ktoré bude založené na filozofii obohacovania životov žien. Zakladateľka spoločnosti je známa ako jedna z najvplyvnejších a najúspešnejších ľudí sveta. Založila spoločnosť v roku 1963 s predstavou, že chce vytvoriť dokonalú podnikateľskú príležitosť pre ženy, kde ženy budú platené podľa svojich výsledkov s neobmedzenými možnosťami v kariérnom raste. Kde budú môcť pracovať vtedy, kedy im to bude vyhovovať a toľko, koľko považujú za správne. Chcela obohatiť životy, nie zbohatnúť. Spoločnosť je dnes svetovo uznávaná ako jedna z mála, ktorá ponúka ženám dôstojné možnosti pre ich realizáciu.

Akým spôsobom si môžete zarábať?

Predaj prípravkov – nakupujeme priamo zo skladu, bez prostredníka, za výhodné nákupné zľavy. Spôsob predaja je to, čo nás odlišuje od ostatných spoločností – formou bezplatného kozmetického poradenstva, kde klientky učíme , ako sa správne starať o svoju pleť. Budujeme si s nimi vzťahy, aby sa vždy na nás mohli s dôverou obrátiť v otázkach krásy.
Líčenie – máte možnosť absolvovať rôzne druhy školení a vizážistických kurzov za minimálny poplatok alebo zdarma a naučiť sa nielen líčiť, ale stať sa profesionálnou vizážistkou.
Provízie vyplácané firmou – za to, že ponúknete príležitosť, ktorú ste dostali Vy a začnete si budovať tím žien, ktoré osloví to, čo robíte Vy alebo iná z ponúkaných možností. Provízie nie sú na úkor Vášho tímu. Na Slovensku je nás veľmi málo, práve preto, že pracujeme na základe osobného kontaktu
Ocenenia – firma oceňuje svoje kozmetické poradkyne krásnymi a hodnotnými darmi. Autá, šperky, dovolenky, víkendové relaxačné pobyty…

Keď som sa rozhodla pre fungovanie v tejto spoločnosti, neboli pre mňa rozhodujúce peniaze. Oslovila ma:

  • filozofia spoločnosti založená na hodnotách, kde je na 1. mieste viera, na 2. rodina a až na 3. mieste kariéra.
  • flexibilita a sloboda – pracujete v čase, ktorý vyhovuje Vám a Vašej rodine. Máte slobodu vybrať si, akým smerom sa v rámci biznisu budete uberať a aký vysoký bude Váš príjem.
  • priatelia na celý život – máte možnosť si vybrať s kým chcete spolupracovať a Vaše kolegyne sa zároveň stávajú priateľmi na celý život.
  • osobnostný rast – mnohé ženy, ktoré sa vďaka rozhodnutiu stať sa kozmetickou poradkyňou objavili v sebe hodnoty, ktoré nepoznali. Zmenili sa z tichých a utiahnutých na sebavedomé ženy s vodcovskými schopnosťami. Ich vnútorná spokojnosť a vyrovnanosť im pomohla vyriešiť životné situácie, na ktoré si doteraz netrúfali.
  • školenia za minimálny poplatok alebo zdarma – vďaka filozofii dávať viac než brať si v našej spoločnosti odovzdávame vedomosti skúsenejších a firma poskytuje školenia v oblasti kozmetológie, vizážistiky, manažmentu, psychológie iba za manipulačný poplatok.

Je jedno, čí ste učiteľka, ako som bola ja, alebo manažérka, kozmetička či inžinierka, či ste naplno vyťažená, alebo nezamestnaná. Dôležité je, ako veľmi chcete niečo zmeniť alebo vyskúšať zmenu, ktorá Vás k ničomu nezaväzuje. Vizáž, pleť, prácu voľný čas… Ak Vás to oslovilo , nečakajte na správny čas, kontaktujete ma :

Zaujalo Vás to? Potom je len na Vás ako sa rozhodnete!

Tu sú dôvody, prečo niektoré z nás fungujú ako kozmetické poradkyne:

Zaujíma ma všetko čo súvisí s módou a krásou. Rada sa učím nove veci, ktoré s tým súvisia a budem rada ak ich budem vedieť a môcť odovzdať aj iným.
Barborka

MK je kozmetika, ktorej verím a keby som nebola presvedčená o výnimočnosti jej produktov nemohla by som byť v Mary Kay. Je to kozmetika, s ktorou mladneme a bohatneme. Nie je to super???
Evka A.

Páči sa mi, keď sa žena o seba stará, keď jej môžem poradiť ako si vylepšiť vzhľad a nadobudnúť väčšie sebavedomie a zároveň všetky poznatky využiť pre seba. Chcela by som robiť prácu, ktorá by bola zároveň mojim koníčkom. Ideálne.
Evka M.

Pretože môžem spojiť príjemné s užitočným. MK má veľmi kvalitné prípravky, ktoré si môže každá žena vyskúšať a za tak málo, že ich naučím ako prípravky používať a ako sa starať o svoju pleť, si môžem zarobiť aj pekné peniažky a byť pritom nezávislá.
Blanka

Vďaka školeniam a Tvojej práci sa dostávam k tomu čo by som v živote naozaj chcela robiť a čo ma baví. A čo je hlavné načerpám veľa síl a dobrej nálady na cely týždeň..
A PREČO Mary Kay???
Okrem toho, že práca s kozmetikou a vizáž je pre mňa veľmi zaujímavá, viem že v tejto práci by som našla uplatnenie a dúfam, že by som mohla byt úspešná. Celá filozofia firmy MK je zaujímavá, múdra a viem o tom že aj úspešná. Pomôcť ženám, ktoré nevedia, ako na to, je záslužná a dobrá práca.

Janka P.

Staň sa aj Ty jednou z nás!

*
*
captcha
* - Povinný údaj

Fotky z našich akcií

Školenie Dudince
Školenie Banská Bystrica
Konferencia Mary Kay Praha 2009