Vydávate sa? Využite naše služby
 
 
 

Príležitosť

Ste v období, keď máte prácu, ktorá Vás baví, alebo premýšľate nad zmenou, či Vás láka byť finančne nezávislou?

Chcete si nájsť nové kamarátky, nové hobby, vybudovať si „plán B“, mať viac času na partnera a svoje deti, alebo jednoducho naučiť sa starať o svoju pleť, líčiť sa a nakupovať si kvalitnú kozmetiku za výhodné ceny?

Ponúkam Vám príležitosť, ktorú môžete využiť bez ohľadu na to, kde práve pracujete, aké máte vzdelanie. Záleží len na Vás, akú možností si vyberiete a ako ju využijete.

Ide o začiatok Vášho vlastného podnikania, ktoré bude založené na obohacovaní životov žien. Zakladateľka spoločnosti je známa ako jedna z najvplyvnejších a najúspešnejších ľudí sveta. Založila spoločnosť s predstavou vytvorenia dokonalej podnikateľskej príležitosti pre ženy, v ktorej ženy budú platené podľa svojich výsledkov. Budú pracovať vtedy a toľko, koľko im bude vyhovovať. Chcela obohatiť životy, nie zbohatnúť. Dnes  je spoločnosť svetovo uznávaná, vďaka možnostiam, ktoré ženám ponúka.

Akým spôsobom si môžete zarábať?

Predaj prípravkov – nakupujeme priamo zo skladu za výhodné nákupné zľavy. Spôsob predaja je formou bezplatného kozmetického poradenstva, kde klientky učíme , ako sa správne starať o svoju pleť. Vytvárame si s nimi vzťahy, aby sa na nás mohli vždy obrátiť.
Líčenie – naučíme Vás nie len sa líčiť, ale aj ako sa stať profesionálnou vizážistkou. Možnosť absolvovať rôzne druhy školení je za minimálny poplatok alebo zdarma
Provízie vyplácané firmou – dostanete za to, že posuniete príležitosť, ktorú ste dostali Vy a začnete si budovať tím žien s rovnakou záľubou aká je Vaša.
Ocenenia – firma oceňuje svoje kozmetické poradkyne krásnymi a hodnotnými darmi. Autá, šperky, dovolenky, víkendové relaxačné pobyty…

Keď som sa rozhodla pre fungovanie v tejto spoločnosti, neboli pre mňa rozhodujúce peniaze. Oslovila ma:

  • filozofia spoločnosti založená na hodnotách, kde je na 1. mieste viera, na 2. rodina a až na 3. mieste kariéra.
  • flexibilita a sloboda – pracujete v čase, ktorý vyhovuje Vám a Vašej rodine. Viete si vybrať, akým smerom sa budete uberať a aký vysoký bude Váš príjem.
  • priatelia na celý život – máte možnosť si vybrať s kým chcete spolupracovať a Vaše kolegyne sa zároveň stávajú priateľmi na celý život.
  • osobnostný rast – mnohé ženy objavili v sebe nové hodnoty, ktoré doposiaľ nepoznali. Z tichých a utiahnutých sa stali sebavedomé ženy s vodcovskými schopnosťami. Prekonali prekážky, na ktoré si v živote nikdy netrúfali.
  • školenia za minimálny poplatok alebo zdarma – filozofia „dávať viac než brať“ si našla aj v našej spoločnosti uplatnenie. Navzájom si odovzdávame vedomosti skúsenejších a firma poskytuje školenia v oblasti vizážistiky, manažmentu alebo psychológie

Nezáleží na tom, či ste učiteľka, ako som bola ja, alebo manažérka, či ste naplno vyťažená, alebo nezamestnaná. Dôležité je, ako veľmi chcete niečo zmeniť. Vizáž, pleť, prácu voľný čas… Ak Vás to oslovilo , nečakajte na správny čas, kontaktujete ma :

e-mail: mkaducakova@gmail.com

tel. číslo: 0908 277 250

Dôvody, prečo niektoré z nás fungujú ako kozmetické poradkyne:

Zaujíma ma všetko čo súvisí s módou a krásou. Rada sa učím nové veci, ktoré s tým súvisia a budem rada ak ich budem vedieť a môcť odovzdať aj iným.
Barborka

Pretože môžem spojiť príjemné s užitočným. MK má veľmi kvalitné prípravky, ktoré si môže každá žena vyskúšať a za tak málo, že ich naučím ako prípravky používať a ako sa starať o svoju pleť, si môžem zarobiť aj pekné peniažky a byť pritom nezávislá.
Blanka

Vďaka školeniam a Tvojej práci sa dostávam k tomu čo by som v živote naozaj chcela robiť a čo ma baví. A čo je hlavné načerpám veľa síl a dobrej nálady na cely týždeň..
A PREČO Mary Kay???
Okrem toho, že práca s kozmetikou a vizáž je pre mňa veľmi zaujímavá, viem že v tejto práci by som našla uplatnenie a dúfam, že by som mohla byt úspešná. Celá filozofia firmy MK je zaujímavá, múdra a viem o tom že aj úspešná. Pomôcť ženám, ktoré nevedia, ako na to, je záslužná a dobrá práca.

Janka P.

Staň sa aj Ty jednou z nás!

*
*
captcha
* - Povinný údaj

Fotky z našich akcií