Vydávate sa? Využite naše služby
 
 
 

Kurzy líčenia

Minikurz líčenia

Chcete vedieť, ako sa ráno pohotovo nalíčiť? Viete, aké farby vám pristanú? Máte zrelú pleť a chcete ju rozžiariť?  Potrebujete poradiť so správnym výberom makeupu?

Cieľ kurzu: Naučíte sa, ako zvládnuť denné líčenie, ktoré vám najviac pristane, podľa farby a typu očí, na čo dať dôraz pri líčení, aby vynikli vaše prednosti a aby vaša pleť bola rozžiarená. Vyberieme správny odtieň makeupu a  v prípade potreby sa naučíme vhodné korekcie. Ako zmeniť denné líčenie na večerné, ako ho obmieňať.
Trvanie: 2 hod
Cena kurzu: 35 EUR

Najbližší termín konania:

Pozrite si ako to u nás vyzerá na Minikurzoch líčenia

Pre všetky klientky, ktoré absolvovali hodinku starostlivosti o pleť Mary Kay je kurz sebalíčenia zdarma

Kurz profesionálneho líčenia pre začínajúcich vizážistov

Baví vás líčenie, svet farbičiek a skrášľovanie druhých? Robí vám radosť, keď po líčení dáma pri pohľade do zrkadla  zažiari šťastím a vďačnosťou , odchádza spokojná a sebavedomá? Tak ste na správnom mieste!

Cieľ kurzu: Naučiť sa potrebné vedomosti a získať zručnosť pre uplatnenie sa v obore vizážista/vizážistka
1.deň: Starostlivosť o pleť a ošetrenie pred líčením. Produkty a ich delenie. Vybavenie vizážistického kufríka, pomôcky vizážistu, starostlivosť o tieto potreby. Hygienické návyky. Kontúry a korekcie tváre. Modelovanie tváre, očí, úst, nosa podľa typu. Denné líčenie podľa jednotlivých typov. Praktické líčenie na vlastných modelkách.
2.deň: Farebná typológia  a jej praktické využitie. Techniky líčenia (očí, pier, obočia,), typy líčenia (večerné, svadobné, biznis líčenie, fotomakeup). Praktické líčenie na vlastných modelkách.
Trvanie. Kurz je rozdelený do 2 dní po 6 hodín s odstupom jedného týždňa pre lepšie uvedenie získaných vedomostí do praxe.
Cena: 80 EUR/ deň
Počet osôb: 3-6 osôb

Najbližší termín konania:

Možnosť vybavenia vizážistického kufríka  kompletnou  profesionálnou kozmetikou Mary Kay a následne všetky ďalšie workshopy a školy líčenia (trendy, triky a typy od externých vizážistov) ZDARMA . Kozmetika Mary Kay  okrem  širokej škály  potrieb na líčenie ponúka aj také vychytávky ako Fixačný krém pod očný makeup a Fixačný gél  pod makeup a mnohé iné. Je to kozmetika, ktorou sú líčené Miss Universe SR.

Kurzy pre firmy a ich zamestnancov

Venujte pozornosť príjemnému vzhľadu vašich zamestnancov. Naučíme ich starať sa o svoj zovňajšok. Lepší pocit zo seba pomáha zvyšovať ich pracovné výkony.

Cieľ kurzu: Ako si vhodne vybrať oblečenie do práce podľa pracovného zaradenia, voľba  doplnkov k oblečeniu.
Farebná typológia a jej využitie v šatníku. Ako sa vhodne nalíčiť a upraviť svoj makeup do práce , praktické cvičenie  sebalíčenia. Denné líčenie a jeho zmena na večerné líčenie.

Trvanie kurzu: Podľa požiadaviek
Cena: Podľa vzájomnej dohody

Obsah kurzov je možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám klienta aj z oblasti image a stylingu.