Naučte sa so mnou 5 základných krokov starostlivosti o pleť a základy líčenia

Stále si neviete vybrať ten správny krém? Máte citlivú pleť a reagujete na všetko podráždene? Potrebujete poradiť s pigmentovými škvrnami, akné, opuchmi pod očami, či tmavými kruhmi?

Radi si vyskúšate prípravky predtým, ako si ich kúpite?

Ponúkam vám možnosť zúčastniť sa bezplatnej hodinky krásy, na ktorej preberieme:

  • Analýzu a diagnostiku pleti
  • Ošetrenie pleti antialergénnou kozmetikou Mary Kay®
  • Nastavenie individuálneho plánu starostlivosti o vašu pleť
  • Riešenie problematickej pleti, pigmentových škvŕn, vrások, a celkové rozžiarenie pleti
  • Všetko ukončíme ľahkým meakeupom

Všetky prípravky sú vyrábané na vedeckej báze za použitia najmodernejších technológií.

Sú: hypoalergénne, neparfumované, z rastlinných extraktov, nekomedogénne, podporujú prirodzenú regeneráciu pokožky a nie sú testované na zvieratách. MARY KAY – prípravky – kozmetika a make up

Ja vám ukážem spôsob a Vy sa rozhodnete, či mi dáte dôveru

Ako sa budete citíť

Hodinka krásy s Marikou bola jednoducho fantastická, dopriala som si čas pre seba. Potom ako mi vysvetlila čo ako používať som sa cítila ako po návšteve kozmetického salónu... Moja pleť dostala doslova energetickú injekciu... neuveriteľné! Hneď som si objednala celú kúru a používam dodnes ráno aj večer. Cítim sa skvele a na mojej pleti to už ozaj vidieť 🙂 ďakujem, že som mohla byť účastníčkou tohto projektu.
Radka
Hodinka krásy je príjemný čas určený pre všetky ženy. Je vhodná pre úplne nové klientky, ktoré sa na vlastnej koži zoznámia so skvelými produktami. Zároveň aj pre všetky poradkyne, pretože si oddýchnu, zregenerujú, vyživia pleť, naučia nové informácie, pretože s prípravkami Mary Kay je každá žena krásna.
Danka
Keď som mala akýkoľvek problém s pleťou, vždy som vedela, že sa môžem obrátiť na Mariku, ktorá mi poradí a v prípade potreby zmení skvelé produkty Mary Kay, ktoré používam už 12 rokov.
Zuzka
Marika Kaducakova starostlivost o plet
i-BMVqTXj-XL