Zabávajte sa pri líčení!

Kvalitný makeup sa natiera sám!
Jednoducho si ho dajte každý deň a pleti sa vyhnú nečistoty, voľné radikály, škodlivé látky a navyše rozžiari pokožku(teda, ak už máte náš nový Rozjasňujúci make-up) . Väčšina z nás potrebuje dva odtiene – na leto tmavší, možno aj zmatujúci a na zimu svetlejší a najlepšie hydratačný. Fixačný gél pod make-up krásne vyhladí pleť a make-up sa nebude zlievať v záhyboch. Dokonale priľne na pleť, keď sa nanáša špeciálnym štetcom na make-up a okrem toho si „nezababrete“ prsty – ako to komentovali moje klientky.

Hra svetla a tieňa
O odtieň tmavším púdrom ako make-up dajte vyniknúť lícnym kostiam tým, že ho nanesiete tesne pod ne. Rozjasňovačom pleti dodáte pleti sviežosť bez stôp únavy. Aplikujete na hornú časť lícnych kostí, do stredu čela, ku koreňu nosa a na špičku brady. Odporúčam Rozjasňovač pleti so štetčekom , alebo Rozjasňujúci púder Desert Sun alebo Pink Standus
Líčka idú hore
Keď ich máme vyzeráme zdravšie a na rokoch strácame aj vďaka zaujímavej zmene! Novou vizážistickou technikou je nanášanie líčok nad jabĺčko a ešte vyššie. Končí pri spánkoch do stratena. Krása!!!
Utopte svoje oči vo farbách
Tyrkysová, bledomodrá, zelená, ružová, oranžová – hlavne nimi nešetrite. A pokiaľ si netrúfate, tak dajte farbou vyniknúť vnútornému kútiku oka, alebo oko len jednoducho orámujte. Úplne geniálnou je ceruzka v odtieni White Wash na zvýraznenie vnútorných kútikov – nádherne otvorí očká a váš pohľad sa krásne rozžiari.
Modelka Monika bola nalíčená Mary Kay® : Rozjasňujúca podkladová báza,Weekender Ceruzka na oči Turquoise Waters, White Wash, ceruzka na pery Coral Stone, farba na líčka Shy Blush, Minerálny rozjasňujúci púder Desert Sun