V strede slnečného kúpeľa

V strede slnečného kúpeľa

Až 60% žien podľahne čaru slniečka a porušia svoje predsavzatia, ktoré si dali v boji za ochranu pokožky. Z pohodlnosti, menšej vytrvalosti… Priblížim vám ako bojujeme my s mojimi klientkami a kozmetikou Mary Kay za krásnu pleť bez nerovnomernej pigmentácie.

Slnečné lúče sú likvidátorom krásnej pleti. Chránime sa kvalitnými prípravkami, každodennou starostlivosťou, šiltovkami, klobúčikmi, okuliarmi, slnečníkmi. Stále! Aj keď je pod mrakom . Aj keď máte 20 rokov. To, že si pleť všetko pamätá sa môžete spýtať maminy.

Na čo nezabúdame každé ráno a večer

Ráno

1. Kvalitné čistenie: Voda a mydlo nestačí! Spoľahnite sa na komplexné čistenie pomocou krému, mliečka, alebo gélu v kombinácii s tonikom. Moje osvedčené čistenie je z Mary Kay rady TimeWise® Age Minimize 3D.
2. Sérum: Ochráni vaše kolagénové a elastínové vlákna, ktoré sa nachádzajú v tej vrstve pokožky, kam krémové zloženie prípravkov nie je schopné preniknúť. Zabezpečí rovnomernú tvorbu hnedého kožného farbiva – melanínu. Výsledkom je, že sa pokožka opáli, ale nespáli, nepoškodí a nebude bolieť pri stretnutí so slniečkom.
3. Hydratácia: Kvalitný hydratačný krém ne leto, podľa typu pokožky. Nepodceňovať ani pri zmiešanej a mastnej pleti! V prípade, že nepoužívate sérum s ochranným faktorom, hydratačný krém by mal mať minimálne SPF 15.
4. Make-up: Áno, aj v lete! Táto posledná bodka vám zabezpečí nielen rovnomerný odtieň na pleti a zakrytie nedostatkov, ale chráni! Pred voľnými radikálmi, ktoré bez neho dokážu preniknúť do pleti a poškodiť kolagény a elastíny. Vynikajúcou alternatívou skvelého make-upu Mary Kay na leto je minerálny púder, vhodný pre zmiešaný až mastný typ pleti. Bez nich ani na krok!

Večer

1. Kvalitné čistenie
2. Nočné sérum: Podporuje prirodzenú regeneráciu kolagénových a elastínových vláken prísunom aktívnych látok a podporuje tvorbu nových. Prirodzeným dôsledkom je menej vrások, vyrovnávanie farebných nerovností na pokožke a zlepšenie pružnosti.
3. Kvalitný hydratačný krém

Váš bonus pre pokožku

Vitamín C je najdôležitejším vitamínom a antioxidantom pre tvorbu nového kolagénu a regeneráciu poškodených kolagénových vláken. Veľmi účinne pôsobí na pokožku už poškodenú slnečným žiarením, bojuje proti tvorbe voľných radikálov. Nedostatok spôsobuje poškodenie kolagénových vláken a zlé hojenie v prípade poškodenej pokožky. Doprajte si kúru z čistého vitamínu C, z výťažkov rastlín, ktoré obsahujú najväčšie množstvo vitamínu C – TimeWise® Regeneračné sérum C+E, nič lepšie pokožke nemôžete dať.

TimeWise® Sérum na zjednotenie tónu pleti – rozžiari pokožku a výrazne zníži viditeľnosť pigmentových škvŕn a iných známok poškodenia pleti slnečným žiarením.

Dôležitá je trpezlivosť

Niekedy máme tendenciu riešiť veci na poslednú chvíľu – v tomto prípade, keď to už veľmi vidieť. Očakávame rýchle a radikálne riešenie. Tak, ako dlho sme si nerovnomernú pigmentáciu „pestovali“, či už nedostatočnou ochranou, alebo hormonálnu liečbou, tak treba mať trpezlivosť aj s postupným ústupom. Čokoľvek je rýchle alebo lacné, je v tomto prípade krátkodobé a sklame vás. Akékoľvek radikálnejšie riešenia sa počas týchto slnečných dní neodporúčajú. Dohodnime sa, že do polovice septembra budete robiť všetko hore uvedené – pokiaľ niečo nebolo jasné a potrebujete konzultáciu, ozvite sa mi. Potom vytiahneme účinné zbrane , ktoré nesľubujú zázrak, ale spoločne nimi naučíme pleť prirodzene a účinne sa regenerovať, aby ste o rok o pigmentových škvrnách a nerovnomernej farebnosti vedeli len vy.

Ak si chcete prípravky vyskúšať kliknite na tento odkaz.

Nakupovať produkty